Tööpinnad

Home > Materjalid > Tööpinnad

Töötasapindadeks kasutatakse köögis niiskusele ja kulumisele vastupidavaid materjale nagu kõrgsurvelaminaat, täispuit, tehiskivi ja graniit.

Enimkasutatav neist on kõrgsurvelaminaadiga kaetud puitlaastplaat.  Kõrgsurvelaminaadi plussideks on kindlasti tema kerge puhastatavus ning suur värvi- ja mustrivalik.

Vaata ka EGGERi katalooge:

Eelpool loetletud tööpindadest vajab enim hoolt täispuidust tööpind. Täispuidust tööpinnale sattunud vesi või märja põhjaga joogiklaasi jälg tuleks koheselt kuivatada. Korrapärane täispuidust tööpinna õlitamine aga hoiab ära sinna vee ja mustuse imbumise.

Tehiskivist tööpindade plussiks on kindlasti see, et ta on vastupidav, valamu ja tööpind võivad olla sama tooni ja ühestükis. Samuti on tehiskivi eelis see, et seal ei ole poore, mis muudab sellest tööpindade hooldamise kergemaks. Meie pakume erinevaid tehiskivist tooteid.

Graniidist tööpindade puhul tasuks kindlasti esile tuua nende elegantsust ja vastupidavust. Kuna graniidi puhul on tegemist loodusliku materjaliga, siis võib graniidist tööpindade kasutamisel esineda toonierinevusi.

© Kõik õigused kaitstud